Para Rehber

Vodafone Online Ayrıcalıklar

Telekomünikasyon sektörü Türkiye’de üç büyük deve sahne olmaktadır. Bu devlerden iki tanesi ülkemizde derin kökleri olan öncü firmalar iken Vodafone ise dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biridir. Bu nedenle de rekabet had safhada olmaktadır.

Sürekli birbirinden cazip kampanyalar ile büyük bir yarışın içinde tüm firmalar hatırı sayılır bir abone sayısına ulaşmayı başarmıştır. Teknolojik gelişme, akıllı telefonlar ve internetin herkese ulaşmasıyla birlikte Online alanda her sektörde olduğu gibi bir gelişme olmuştur. Vodafone Online Ayrıcalıklar kampanyası ile abonelerini bu dijital alana çekmeye çalışmaktadır. Böylece aboneler mağaza ve müşteri hizmetlerini yoğun tutmadan işlerini halledeceklerdir.

Vodafone Online Ayrıcalıklar Nasıl Yapılır?

Vodafone Online Ayrıcalıklar Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan istifade etmek için abonelerin Vodafone Yanımda Uygulamasını indirmesi veyahut Vodafone resmi web sitesi üzerinden imtiyazları görüntülemesi gerekmektedir. Böylece bu imtiyazları inceleyerek uygulayabilirsiniz. Zaten belirttiğimiz gibi herhangi bir Vodafone üyesi Online sistemleri kullanması şartıyla bu imtiyazlardan yararlanma hakkına sahiptir. Bu ayrıcalıkları görmek için zaten online sistemleri kullanacağı için de şartları sağlamış olur.

Vodafone Online Ayrıcalıklar Nelerdir?

Vodafone Online Ayrıcalıklar, kapsamında Vodafone Yanımda uygulaması ile online sistemleri kullanan aboneler nasıl imtiyazlara sahip olabilir hep beraber göz atalım. Bazılarını sayacak olursak: Aras Kargo, FLO, İste Gelsin, Tatıl.com, Diyetkolik, Oyun Kazan, Apple Music, Trendyol, Storytel, Little Ceasers Pizza. Bunlara ek olarak birçok iş yeri daha bulunmaktadır. Sonuç olarak bakarsak aynı anda onlarca farklı sektörle anlaşma yapılmıştır. Gıda, eğlence, oyun, yemek, alışveriş, tatil, kargo gibi pek çok farklı sektörde Vodafone aboneleri için cazip indirim teklifleri yapmaya çalışır.