Para Rehber

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesiz kredi kampanyası sayesinde çok fazla kişi, uğraşmadan kredi alabilir. Akbank’ın en önemli ihtiyaç kredilerin olan gelir belgesiz kredi,  yüksek limitlere kadar çekilebilir. Bu kredi paketi sayesinde herkes ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Akbank aracılığıyla verilen kredi, sadece ihtiyaç kredisi olarak verilebilir. Bu krediyi alanlar istedikleri alanda kullanabilir.  Önceden bankacılık işlemleri olanlar, bu krediyi alma konusunda daha şanslı olabilir. İhtiyaç kredisi kapsamında verilen bu kredinin kullanılabilmesi için, başvuru yapılması gerekir. Başvuru öncesinde başvuru yapacak olanların bazı şartları yerine getirmesi gerekir.

 

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilmek için mobil bankacılık ya da internet bankacılığı kullanılabilir. Fakat internet bankacılığını kullanmak isteyenlerin ilk olarak internet bankacılığı şifresi alması gerekir.  Direkt şifresi olan kişiler, mobil bankacılık kanalına şifre ile girebilir.

Belirlenen toplam 50000 TL olmakla birlikte, başvuru yapan kişiler belirledikleri tutarda başvuru yapabilirler. 60 ay vadeye kadar vade sağlanarak, kredi başvurusu yapılabilir. Kişiler kendi ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak buna göre başvuru gerçekleştirilebilir.

Başvuru yapılırken ödeme zorluğu da göz önünde bulundurularak ona göre bir vade belirlenmesi gerekir. Akbank yeni olan kullanıcılara özel kredi verme konusunda daha cömert davranır. Başvuru sonuçları çok kısa sürede belli olur. Kısa sürede sonuçlanan kredi başvurularını kullanıcılar kolayca takip edebilir.

 

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Almanın Şartları Nelerdir?

Akbank gelir belgesiz kredi alabilmek için bazı şartların yerine getirilmesi gerekir. Bu şartları yerine getirenler kolayca kredilerini alabilirler. Kredi alacak kişilerde aranan şartlar şunlardır;

  • Daha önce bankacılık işlemi yapılmış olmalıdır.
  • 18 ve 65 yaş aralığında olunmalıdır.
  • Kredi almak isteyen kişinin, kredi notunun en az 1300 puanda olması gerekir.
  • Daha önce icralık ya da avukatlık olunmamış olunması gerekir.

Ödemelerini aksatan kişiler, bazı durumlarda avukatlık olabilirler. Ödemelerin düzenli yapılması bunu engeller. Bu şartları karşılayan kişiler, gelir belgesiz kredi başvurusu yaparlarsa olumlu sonuçlanabilir. Özellikle kredi notu düşük olanların kredi olumlu sonuçlanmayabilir. Kredi notunu yükseltmek için farklı yöntemler vardır. Bu yöntemler uygulanarak yükseltilebilir.