Para Rehber

Turkcell Takımının Marşını Dinlet GB Ları Kap, Tribün Cepte

Turkcell aboneleri için ücretsiz internet kazanabilecekleri, Turkcell takımının marşını dinlet GB ları kap kampanyasını başlattı. Bu kampanyaya katılmak için öncelikle Tribün Cepte servisi üyesi olmanız gerekir. Bu servis üyeliği için Turkcell abonelerinden haftalık olarak 2,99 TL ücret almaktadır. Servise üye olan kişiler eğer talep ederse kendisini arayanlara takımının marşını dinletebilirler. Marş dinletme veya herhangi bir değişiklik yapmak için kullanıcılar BİP uygulamasını kullanabilir.

Turkcell Takımının Marşını Dinlet GB Ları Kap Nasıl Katılabilirsin?

Turkcell takımının marşını dinlet GB ları kap kampanyası kapsamında internet kazanmak isteyen aboneler ilk olarak Tribün Cepte servisine abone olması gerekir. Bu servise kısa mesaj ile: 2200’a TRIBUN CEPTE yazıp göndererek veya BİP kanalıyla abonelik başlatarak üye olunabilir. Servis kapsamında sizi arayanlara Fenerbahçe, Trabzonspor, Beşiktaş ve Galatasaray marşlarını dinletebilirsiniz. Tüm gün boyunca takımının marşını dinleten aboneler BİP uygulamasındaki kanaldan Hediye Çarkı’nı çevirerek ücretsiz internet sahibi olma hakkına sahiptir.

Turkcell Takımının Marşını Dinlet GB Ları Kap Detayları Nedir?

Tribün Cepte servisine abone olan kullanıcılar taraftarı oldukları takımla ilgili bir çalarken dinlet atayabilir, takımla ilgili haber ve gelişmeleri takip edebilir ve takımları galip geldiğinde bedava internet kazanırlar. Bunun dışında Turkcell takımının marşını dinlet GB ları kap kampanyası ile de servisten internet kazanabilirler.

Bu servise üye olanlar kısa mesaj veya BİP yolu ile kampanyaya katılabilir. Daha sonra kazanılan Hediye Çarkı çevirme haklarını BİP üzerinden gerekli kanal ile yapmaları gerekir. Verillen çevirme hakları bir hafta içinde kullanılmalıdır. Hediye Çarkı ile haftalık ya da günlük olarak iki farklı türde ve farklı miktarlarda internet hakkını ücretsiz olarak alabilirsiniz.