Para Rehber

BTK Akademi Turkcell 6 GB Bedava İnternet

Son yıllarda e-eğitim hızlı bir ivme yakalamıştı. Bunun yanında covid-19 salgınının da baş göstermesi ile birlikte bu alanda olan girişimler arttı. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) da bu alanda bir adım atarak bilimsel ve teknolojik bir anlayış ile BTK Akademi’yi kurmuştur. Akademi online eğitim ve sertifika programları ile teknoloji alanında programlar düzenlemektedir. Bu eğitim programlarına vatandaşların kolayca katılabilmesi için Turkcell firması, BTK Akademi Turkcell 6 GB bedava internet kampanyasını hayata geçirmiştir. Bu kampanya ile verilen 6 GB internet sadece BTK Akademi sitesi için verilmektedir. (www.btkakademi.gov.tr)

BTK Akademi Turkcell 6 GB Bedava İnternet

 

BTK Akademi Turkcell 6 GB bedava internet kampanyasına Bireysel ve Kurumsal faturalı müşteriler ve ön ödemeli ses hattına sahip olan kullanıcılar katılabilir. Kampanyaya katılmak için BİP uygulamasına kayıt olmanız ve sonrasında bu uygulama içerisindeki Keşfet seçeneğiyle BTK Akademi sayfasını takip etmeniz gerekir. Bu işlem sonucunda kampanyaya katılmış olursunuz ve BTK Akademi’de geçerli 6 GB interneti alabilirsiniz.

BTK Akademi Turkcell 6 GB Bedava İnternet Kampanyası Detayları

BTK Akademi Turkcell 6 GB bedava internet kampanya detaylarını incelemenizi tavsiye ederiz. Kampanya daha önce kullanıma sunulmuş ve kampanya bitmişti. Şuan ise 06.11.2020 tarihine kadar yebi bir katılım şansı sunulmuştur. Bu kampanya kapsamında faturalı ve faturasız Turkcell aboneleri yararlanabilir, data paketi sahipleri katılım gösteremez. Kampanyaya katılım BİP uygulaması üzerindeki keşfet kanalı ile ücretsiz şekilde yapılabilir. Kampanyaya katılan kişilere 2 ay için 6 GB paket ek olarak verilir.

Bu ek paket sadece BTK Akademi’de kullanılmak üzere verilmiştir. Paket kapsamında verilen internet hakları sadece yurt içinde geçerlidir, yurtdışındaki kullanımlar için standart ücretlendirme uygulanır.