Para Rehber

Goller Cepte Uygulaması

Turkcell taraftarlara yönelik bir uygulama olarak Goller Cepte’yi piyasaya sürmüştür. Turkcell Goller Cepte uygulamasıyla, maçların başlama saatlerini, televizyondaki spor programlarını ve saatlerini, maç fikstürünü, puan durumunu, iddaa oranlarını ve istatistikleri görüntüleme hizmetleri tüm Turkcell abonelerine sunulmaktadır. Yani bu uygulama tamamen futbol tutkunlarına yönelik düzenlenmiştir. Hatta bazı takımların taraftarlarına özel olarak farklı versiyonlar dizayn edilmiştir. Bu uygulamaya talebin artması ve tanıtım yapılması amacıyla Goller Cepte uygulaması kampanyası abonelere sunulmuştur.

Goller Cepte Uygulaması, Nasıl Üye Olunur, Nasıl Kullanılır

Turkcell Goller Cepte uygulaması 2020-2021 kampanyası hem tanıtım ve yaygınlaştırma amacıyla yapılmıştır, hem de kullanıcılara bedava internet kazanma şansı vermiştir. Uygulamaya temel düzeyde üye olmak kolaydır. Çünkü App Store veya Play Store ile uygulamayı ücretsiz şekilde indirip daha sonra telefon numaranız ile kaydolmanız yeter. Ama bu temel üyelik bazı haber bildirimleri ve haftalık sadece bir maç seçimi ile sınırlı olacaktır. Eğer ücretli olan diğer paketlerden birine üye olursanız daha fazla özellik ve bedava internet için maç seçimi hakkı elde edebilirsiniz.

Goller Cepte Uygulaması 2020-2021 Kampanyası

Goller Cepte uygulaması 2020-2021 sezonuna hazır kampanyası tüm Turkcell kullanıcılarına yönelik bir kampanyadır. Bir taraftar uygulaması olan Goller Cepte abonelerin üye olmasıyla onlara bedava internet kazanma fırsatı sunar. Buna göre aboneler her hafta bir tane maç seçme hakkı verirler. Kullanıcı bu maçı seçer ve bu maç oynandıktan sonra atılan her gol için aboneye 100 MB cepten internet verilir. Eğer maçta hiç gol olmazsa 100 MB, eğer maçta 10 golden fazla olursa kullanıcıya 1 GB verilir.