Para Rehber

Dsmart Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Dsmart firması uzun yıllardır farklı bir hizmet anlayışı ile çalışmıştır. Klasik bir televizyon kanalı olmayan Dsmart Netflix gibi sanal platform da değildir. Sadece özel bir üyelik oluşturan yayın kuruluşlarından biridir ve kullanıcılarına farklı içerikler sunar. Hem normal yayın akışını izleyebilir hem de Dsmart’ın sunduğu imkanları kullanma hakkına sahip olabilirsiniz. Bu hizmeti aldığınız süreçte bir sorun yaşarsanız ve bu sorunun acil şekilde çözülmesine ihtiyaç duyuyorsanız Dsmart müşteri hizmetleri direk bağlanma hattını kullanmalısınız.

Dsmart Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma, İletişim Yolları

Dsmart hizmeti alan müşteriler acil durumlarda Dsmart müşteri hizmetleri direk bağlanma yolunu tercihe edecektir. Ancak diğer yöntemler de göz ardı edilmemelidir. Bu yöntemler başlıca çağrı merkezine ulaşmak, web sitesindeki iletişim kutusu ile e-mail göndermek, sosyal medya hesapları ile iletişime geçmek olarak sıralanabilir. Hangi yolu kullanırsanız kullanın Dsmart firması mümkün olan en kısa zamanda size yardımcı olmaya çalışacaktır.

Tel: 0850 266 19 80 / 0850 266 0 266

Adres: Demirören Tv Center 100. Yıl Mah. 2264. Sokak No:1 34218 Bağcılar/İstanbul

Faks: 0212 478 04 44 / 0212 478 03 02

İletişim web site: https://www.dsmart.com.tr/destek

Dsmart ile Sunulan İmkanlar

Dsmart müşteri hizmetleri direk bağlanma başlığını firmanın sunduğu hizmetler ile kapatmayı uygun gördük. Firma TV, internet, telefon gibi farklı hizmetleri tek ve kombine olarak satışa sunabiliyor. TV hizmeti içerisinde dizi ve film, belgesel kanalları, spor, müzik gibi alanlarda yayın yapan kanallar, tüm ulusal kanallar ve uydu üzerinden bağlanılan kanalları sunar. İnternet bağlantısını ise fiber internet kalitesiyle sunarlar. Bu hizmetleri tek tek sunabilirler. Ancak telefon hizmetini genelde internet ile birlikte sunmaktalar. TV ve interneti birlikte sundukları bir paket de mevcuttur. Bu paket ile har iki hizmeti tek fatura altında ödeyebilirsiniz.

[wp-faq-schema title=”Kullanıcılar Bunları da Sordu” accordion=1]