Para Rehber

VAKIFBANK 6 Ay Ödemesiz Kredi Nasıl Alınır?

VAKIFBANK 6 Ay Ödemesiz Kredi Nasıl Alınır?

COVID-19 sebebiyle devlet tarafından desteklenen 6 ay ertelemeli kredi veren VakıfBank kredi başvurusu nasıl yapılı, kimler yararlanabilir?

Orta ve düşük gelirli müşterileri için finans desteği hizmeti sunan Vakıfbank, “Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi” başlığı altında müşterilerine 6 ay geri ödemesiz kredi imkânı sağlıyor.

 

Krediden Kimler Yararlanabilir?

 

Orta ve düşük gelirli müşterileri için sunulan bu hizmetten faydalanabilmek için gelir düzeyinizin aylık 5000 TL veya altında bir miktarda olması yeterli olacaktır. 6 ay geri ödemesiz bu kredinin sunmuş olduğu geniş yelpazede yer alan özelliklerse şu şekilde;

 

l 10.000 TL’ye kadar kredi çekme imkânı,

l İlk altı ay özelinde geri ödemesiz olmak üzere toplamda 36 aya varan vade fırsatı,

l Her ay eşit olarak bölünebilen taksit oranları,

l Ayda %0,49’luk faiz oranı hizmeti olarak belirlenmiştir.

Geri Ödemesiz Krediye Nasıl Sahip Olabilirim?

 

Öncelikle banka üzerinden başvuru işlemi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Belirli zaman çerçevesinde değerlendirilen başvurunuzun sonucunu öğrendikten sonra olumlu bir sonuç olduğu takdirde kişisel cep numaranıza gönderilen SMS onayı ile bu işlemin sizin tarafından yapıldığını onaylamalısınız.

 

6 Aylık Geri Ödemesiz Krediyi Nasıl Kullanırım?

 

Kredi miktarınızı herhangi bir Vakıfbank ATM’si üzerinden kredi kartınızla ek bir ücret ödemeden çekebilirsiniz.

Vakıfbank Mobil ve İnternet bankacılığı üzerinden ‘’Bireysel Temel İhtiyaç Kredisi’’ desteğini aktif hale getirebilirsiniz.

 

 

 

 

Etiketler: