Para Rehber

Turkcell Paycell İle Burger King’de Yüzde Elli İndirim Kampanyası

Paycell son yıllarda karşımıza çıkan bir finans ve bankacılık hizmeti. Paycell üyesi olan kullanıcılar daha sonra Paycell fiziki kart veya sanal kart ile bu karta para transferi yapmak suretiyle harcama yapmaktadır. Bu harcamalar sonucunda oldukça avantajlı kampanyalar yakalayabilirler. Yeni dönemde ise Turkcell aboneleri için Turkcell Paycell ile Burger King’de yüzde elli indirim kampanyası çıkarmıştır. Bu kampanya ile Turkcell Paycell kullanıcısı olan 26 yaş altı müşteriler Burger King restoranlarında kampayaya katılabilir. Peki, Turkcell Paycell ile Burger King’de yüzde elli indirim kampanyası’ndan nasıl yayarlanılır?

Turkcell Paycell ile Burger King’de yüzde elli indirim kampanyası’ndan nasıl yararlanılır?

Turkcell’in abonelerini mutlu etmek ve daha fazla abone kazanmak için hazırladığı Turkcell Paycell ile Burger King’de yüzde elli indirim kampanyası için öncelikle kullanıcının 26 yaşı geçmemiş olması gerekir, bunun nedeni kampanyanın aynı zamanda bir Genç Turkcell kampanyası olmasıdır. Bunu Paycell internet sitesindeki kampanya detayları kısmında da görebilirsiniz. Ayrıca kampanyanın odak noktası QR kod aracılığıyla temassız ödeme yapmaktır. Bu yüzden telefonunuzda mobil paycell uygulamasını bulundurmanız ve restorandaki ödemeyi nu şekilde yapmanız gerekir.

Kampanya Detayları

Turkcell Paycell ile Burger King’de yüzde elli indirim kampanyası 26 yaş altı tüm Turkcell aboneleri için hazırlanmıştır. Kampanyaya katılmanın koşullarından biri de QR kod ile temassız ödeme yapılmasıdır. Kampanya her seferde sadece bir menü için geçerlidir, geçerli olduğu menüler sitede yer almaktadır. Bu menüler dışında bir menüde geçerli değillerdir. Kampanya restoranların fiyatlarına göre değişiklik gösterebilir, ancak bu değişiklik oran olarak değil fiyat açısındandır.